Latvijas junioru čempionāta rezultāti un FOTO, Liepāja 09.03.2013

Datums: Pirmdiena, 11 marts 2013 21:18 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

  • Komentāri (2)
  •  

    08.-09. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā notika 2013. gada Latvijas čempionāts junioriem. Ar labiem panākumiem startējuši mūsu cīkstoņi, pārvedot mājās 7 zelta medaļas. Svara kategorijā līdz 60 kg uzvaru izcīnīja Eduards Frolovs, 74 kg uzvaru izcīnīja Egars Spuriņš, tāpat svara kategorijā īdz 84 kg par Latvijas čempionu kļuva Ervīns Bokmanis, Jorens Jakāns izcīnīja uzvaru savara kategorijā līdz 120 kg. Meiteņu konkurencē par uzvarētājām kļuva Iveta Jerohina 55kg, Ekje Agnija 59 kgZigmunde Dženita Inta 63 kg.

    Eduards Frolovs 1. vieta 60 kg (Treneris V. Dzeriņš)

    Vadims Andrejevs 3. vieta 66 kg (Treneris V.Kirilovskis)

    Edgars Spuriņš 1. vieta 74 kg (Treneris I. Drupa)

    Ervīns Bokmanis 1. vieta 84 kg (Treneris I. Drupa)

    Jorens Jakāns 1. vieta BC 120 kg, 2. vieta GR 120 (Treneris J. Indārs)

    Jegors Nazarovs 2. vieta GR 66 kg (Treneris V. Solncevs)

    Rolands Kikors 3. vieta 84 kg (Treneris V. Dzeriņš)

     

    Rezultāti Brīvajā cīņā

    50 kg

    1. Julians Tjapko (Daugavpils)

    2. Gelžins Jevgēnijs (Daugavpils)

    3. Tihomirovs Deniss (Daugavpls)

    3. Vasiļevs Edgars (Jelgavas novads)

     

    55 kg

    1. Dmitrijs Jakovļevs (Daugavpils)

    2. Deinis Gorenko (Krāslava)

    3. Renārs Rimšēvics (Bauska)

    3. Gints Strods (Ķekava)

     

    60 kg

    1. Eduards Frolovs (Kr. Kundziņa CSS)

    2. Alans Amirovs (Daugavpils)

    3. Jevgenijs Šerstovs (Daugavpils)

    3. Adrians Penkovskis (Daugavpils)

    5. Anrejs Lukjanovs (Kr. Kundziņa CSS)

     

    66 kg

    1. Romans Gromovojs (Daugavpils novads)

    2. Maksims Ivanovs (Daugavpils)

    3. Vadims Andrejevs (Kr. Kundziņa CSS)

    3. Artjoms Iļjins (Daugavpils)

    5. Roberts Jurmārtiņš (Kr.Kundziņa CSS)

    5. Emīls Šulcs (Kr. Kundziņa CSS)

     

    74 kg

    1. Edgars Spuriņš (Kr.Kundziņa CSS)

    2. Iļja Tarasovs (Daugavpils)

    3. Artjoms Ivanovs (Daugavpils)

    3. Konstantīns Ostašonoks (Daugavpils)

     

    84 kg

    1. Ervīns Bokmanis (Kr.Kundziņa CSS)

    2. V. Borodovskis (Daugavpils)

    3. Rolands Kikors (Kr.Kundziņa CSS)

    3. P. Pašnikovs (Krāslava)

     

    96 kg

    1. Jānis Kogutičs ("Milons")

    2. Aleksandrs Linkevičs (Daugavpils)

    3. Oļegs Osipovs (Kr.Kundziņa CSS)

    3. Ainārs Andžāns (Krāslava)

     

    120 kg

    1. Jorens Jakāns (Kr.Kundziņa CSS)

    2. Zambers Roberts (Daugmale)

    3. Ņikitins Sergejs (Daugavpils)


    Rezultāti Grieķu-romiešu cīņā

     

    50 kg

    1. Iļja Žukovs (Daugmale)

     

    55 kg

    1. Ņikita Masjuks (Daugavpils)

    2. A. Šersņovs (Rēzekne)

     

    60 kg

    1. Aleksandrs Jurkjans (Daugavpils)

    2. Artjoms Samkovs (Daugmale)

    3. A. Koršunovs ("Atdzimšana")

     

    66 kg

    1. Vladislavs Ļebedevs (Rēzekne)

    2. Jegors Nazarovs (Kr.Kundziņa CSS)

    3. Artūrs Vītols (Liepāja)

    3. Deniss Lecks (Daugavpils)

     

    74 kg

    1. Sergejs Mironovs (Rēzekne)

    2. Česlavs Beštenis (Daugavpils)

    3. Vladimirs Pimanovs (Daugavpils)

    3. Jevgenijs Koļcovs (Liepāja)

     

    84 kg

    1. Aleksandrs Kolosovs (Rēzekne)

    2. Vladislavs Mikuckis (Daugavpils)

    3. Aivis Vangovskis (Liepāja)

    3. Leons Morozovs (Daugavpils)

     

    96 kg

    1. Uldis Glāziņš (Liepāja)

    2. Jevgenijs Vančenko (Rēzekne)

    3. Daniils Kurickis (Daugavpils)

    3. Oļegs Osipovs (Kr. Kundziņa CSS)

     

    120 kg

    1.Vsevolods Lapšovs (Rēzekne)

    2. Jorens Jakāns (Kr.Kundziņa CSS)

    3. Roberts Zambers (Daugmale)

     

    SmileApsveicam uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus!!!Smile



    komentāri  

     
    0 #2 Kate 2013-03-12 19:29
    Malačugas puikas :-) :-)
    Citēt
     
     
    0 #1 Свидетель 2013-03-12 11:35
    !!! :-)
    Citēt
     

    Pievienot komentāru


    Aizsardzības kods
    Atjaunināt

    Atbalstītāji