Intervija ar Ivaru Samušonoku

Datums: Pirmdiena, 07 janvāris 2013 09:04 Autors: Laura

Atslēgvārdi:
  • Komentāri (1)
  • Ivars Samušonoks kopā ar savu treneri Ivaru Drupu Ivars Samušonoks kopā ar savu treneri Ivaru Drupu

Līdz 21. decembrim, mūsu mājas lapā, jūs varējāt balsot par savu "2012. gada līdzjutēju simpātiju". Ar pārliecinošu pārsvaru visus apsteidza mūsu jaunais un talantīgais cīkstonis - Ivars Samušonoks. Balvu Ivars saņēma K.Kundziņa cīņas sporta skolas laureātā, to pasniedza sporta skolas direktore - Inga Freidenfelde, kā arī Londonas Olimpisko spēļu dalībnieks Armands Zvirbulis un viņa treneris Visvaldis Freidenfelds. Balvā Ivars saņēma Latvijas Olimpiskās komitejas izdoto grāmatu "Latvija Londonā", kuru parakstījis mūsu olimpietis Armands Zvirbulis. Novēlam Ivaram turpināt progresēt, priecēt mūs ar skaistu cīņu, un sasniegt augstus rezultātus! Smile Lai labāk izprastu mūsu jaunā censoņa ikdienu un uzzinātu viņa mērķus - esam sagatavojuši interviju!

Vizītkarte

Vārds - Ivars Samušonoks
    Dzimšamas datums - 04.05.1999
    Skola - Rīgas 89.vidusskola, 7. klase
    Svara kategorija - 54kg, Treneris - Ivars Drupa

Rezultāti:

1. vieta-Helsinki open (FIN), 2. vieta-Paula Budovska piemiņas turnīrā, 2. vieta-Baltijas čempionatā (EST), 2. vieta - Daugavpils kauss, 5. vieta- starptautiskā turnīrā kadetiem - Musu viltis (LTU)

Cik ilgi trenējies cīņā? Kā sāki? Kas pamudināja nodarboties ar cīņu?

Ar cīņu sāku nodarboties jau 4 gadu vecumā. Septiņu gadu vacumā uz brīdi no cīņas

aizgāju, pārtraukums bija aptuveni pusotrs gads, taču es apzinājos, ka cīņa ir mana

dzīve, un atgriezos! Kopš tā laika, jau 5 gadus, cītīgi trenējos un sasniedzu rezultātus.

Izvēlējos nodarboties ar cīņu dēļ tā, ka mans draugs bieži mani apbižoja, lai gan

es biju fiziski pārāks par viņu, bet man pietrūka  ticība saviem spēkiem.

Ar ko nodarbojies paralēli cīņas treniņiem, ir kādas intereses?

Ne ar ko citu nenodarbojos, man patīk viss, kas ir saistīts ar sportu. Brīvajā laikā spēlējos ar savu mazo brālīti

Ko dari, kad pārnāc mājās no treniņa?

Kad pārnāku no treniņa es atvelku elpu, paēdu un tad ķeros klāt mācībam. Pēc tam

- eju gulēt.

Kādi ir Tavi mērķi cīņā? Ko vēlies sasniegt?

Mans mērķis ir izcīnīt medaļu Eiropas čempionātā, un tālāk, ja viss izdosies, centīgi

trenēšos un pacentīšos tikt uz Olimpiskajām spelēm.

Kuri ir Tavi lielākie atbalstītāji, lizjutēji?

Ģimene un draugi

Kāda ir Tava motivācija, lai mērķtiecīgi trenētos?

Mana motivācija??? Es vienkārši neprātīgi mīlu brīvo cīņu un sapņoju kļūt par labāko cīkstoni pasaulē!

Kurš ir Tavs mīļākais cīkstonis, varbūt tādi ir vairāki?

Buvaisars Saitievs un Besiks Kuduhovs

Kam vēlies līdzināties?

Nevienam. Vienkārši būt pašam

Tavs mīļākais paņēmiens, varbūt vairāki?

Progibs (metiens atliecoties)

Kuram sportistam  jūti līdzi visvairāk?

Armandam Zvirbulim

Kādi ēdieni Tev garšo?

Man garšo viss, tikai jūras veltes ne pārāk

Varbūt ir kāds īpašs cīņas video, kurš Tev patīk...?

Brandon Slay USA vs Buvaisar Saitiev RUS (Sidney 2000)

Ko cīņa Tev ir devusi?

Cīņa mani ir padarījusi mērķtiecīgāku un devusi pārliecību par saviem spēkiem

Kādēļ ieteiktu saviem vienaudžiem nodarboties ar cīņas sportu?

Es ieteiktu nodarboties ar cīņu, jo šis sporta veids disciplinē un padara vīrīšķīgu.

komentāri

+2 #1 KiaKaha 2013-01-07 13:22