KRIŠJĀŅA KUNDZIŅA CĪŅAS SPORTA SKOLAS 2013. GADA SACENSĪBU KALENDĀRS

Datums: Sestdiena, 05 janvāris 2013 13:16 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

  • Komentāri (1)
  • Janvāris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    18- 19.

    LTU

    Lietuvas OPEN

    BCS

    L.Skujiņa

    19.

    Jelgava,LAT

    Jelgavas novada un CK „Herkuless”

    BC,

    I.Drupa

    24- 27.

    Krasnojarska, RUS

    1 GOLDEN GRAND PRIX Ivan Yarigin

    BC, BCS

    V.Freidenfelds

    26- 27.

    Paide, EST

    Starptautiskas sacensības

    BCS, BC

    L.Skujiņa

    26.

    Imanta

    Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 1998-1999.gada dzimušajiem

    BC

    V.Dzeriņš

     

    LTU/ EST

    Starptautiskas sacensības

    GR

    V.Solncevs

     

    Februāris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    01- 02.

    Daugavpils, LAT

    Latvijas Čempionāts

    BC, BCS, GR

    V.Freidenfelds

    01- 03.

    Molodečno, BEL

    S.Novikova piemiņas turnīrs (1995-98.g.dz.)

    GR

    V.Solncevs

    08- 10.

    Čerņahovka, RUS

    Starptautisks turnīrs kadetiem (1996.g.dz. un jaunākiem)

    BC

    I.Drupa

    09.

    Imanta,

    Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 2000-2001.gada dzimušajiem.

    BC

    V.Dzeriņš

    11- 13.

    Maskava, RUS

    Starptautisks turnīrs kadetiem

    GR

    V.Solncevs

    16- 17.

    Valga, LAT

    Starptautisks turnīrs kadetiem un zēniem

    GR

    V.Solncevs

    15- 17.

    Zviedrija, Klippan

    Klippan Lady Open (pieaugušie, kadeti)

    BCS

    L.Skujiņa

    16- 17.

    Ukraina, Kijeva

    Starptautiskais turnīrs

    BC, BCS

    V.Freidenfelds

    22- 23.

    Rīga, LAT

    20.Starptautiskais Kr.Kundziņa ceļojošā kausa izcīņa

    BC, BCS, GR

    I.Freidenfelde

    29.

    Imanta, Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 2002-2003.gada dzimušajiem

    BC

    V.Dzeriņš

     

    Marts

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    01 -02.

    Šauļi, LTU Starptautisks turnīrs "Atžalynas" BCS L. Skujiņa

    01- 02

    Minska, BEL

    Starptautiskais A.Medvedja turnīrs

    BC, BCS

    V.Freidenfelds

    01- 03.

    Visagina, LTU

    Starptautiskais turnīrs jauniešiem

    GR

    V.Solncevs

    01- 03.

    Saldus

    Saldus novada meistarsacīkstes un F.Artemjeva piemiņas turnīrs

    GR

    V.Solncevs

    08- 09.

    Liepāja, LAT

    Latvijas meistarsacīkstes junioriem

    BC, BCS, GR

    I.Drupa

    15- 16.

    Luunja- Tartu, EST

    JAAN JAAGO 36.starptautiskais turnīrs kadetiem

    GR

    V.Solncevs

    16- 17.

    Latvija, Rīga

    V. Freidenfelda LBCSKI ceļojošā kausa izcīņa junioriem

    BC, BCS, GR

    V. Freidenfelds

    19- 24.

    Tbilisi, GEO

    Eiropas Čempionāts pieaugušajiem

    BC, BCS, GR

    V.Freidenfelds

    24.

    Šauļi, LTU

    „Atžalynas” starptautiskais turnīrs

    GR

    V.Solncevs

    24.

    Imanta, Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 1999-2000.gada dzimušajiem

    BC

    V.Dzeriņš

    30.

    Daugavpils, LAT

    Daugavpils meistarsacīkstes kadetiem

    BC

    I.Drupa

    30.

    Tallina, EST

    K.Palusalu piemiņas turnīrs kadetiem, zēniem

    GR

    V.Solncevs

     

    Aprīlis

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    05- 06.

    Rīga, LAT

    Latvijas meistarsacīkstes kadetiem

    BC, BCS,GR

    J.Indārs

    06.

    Troškunai, LTU

    R.Dekšņa Sarptautiskais turnīrs jauniešiem

    GR

    V.Solncevs

    13.

    Cēsis, LAT

    I.Salaka piemiņas turnīrs

    BC

    D.Mihailovs

    20.

    Imanta, Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 2001-2002.gada dzimušajiem

    BC

    V.Dzeriņš

    27.

    Imanta, Kurzemes prospekts

    KKCSS pārbaudes sacensības 2003- 2004.gada dzimušajiem

    BC

    V.Dzeriņš

    27- 29.

    Rostov-Don, RUS

    Samurgaševu piemiņas turnīrs kadetiem

    GR

    V.Solncevs

     

    Maijs

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    03- 05.

    Klaipēda, LTU

    Karavīru piemiņas turnīrs junioriem, kadetiem

    GR

    V.Solncevs

    10- 12.

    Eslov, SWE

    Ziemeļvalstu čempionāts kadetiem, junioriem, pieaugušajiem

    BCS, GR

    L.Skijuņa,

    V.Solncevs

    11.

    Daugavpils, LAT

    Daugavpils meistarsacīkstes jauniešiem (2000.g.dz. un jaunāki)

    BC

    G.Platonovs

    11- 13.

    Khasavjurta, RUS

    Starptautiskais turnīrs junioriem

    BC

    V.Freidenfelds

    17- 19.

    Vācija, Dormagena

    Starptautiskais turnīrs kadetēm, juniorēm, pieaugušajiem

    BCS

    L.Skujiņa

     

    Daugavpils, LAT

    Daugavpils BJSS skolēnu spartakiāde

     

     

     

    Viljandi, EST

    Kullo Koivu Starptautiskais turnīrs

    BC

     

     

    Jūnijs

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    01- 02.

    Rīga

    Rīgas centra 7. atklātās sacensības

    BC, GR

    J.Indārs

    14- 16.

    Liepāja, LAT

    Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

    BC, BCS, GR

    J.Indārs, L.Skujiņa

    19 -24.

    Bar, MNE

    Eiropas Čempionāts kadetiem

    BC, BCS, GR

    V.Dzeriņš

    28- 30.

    Dortmunde, GER

    Allemage Grand Prix

    BC, GR

    V.Freidenfelds

     

    Jūlijs

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    02- 07.

    Skopje, MKD

    Eiropas Čempionāts junioriem

    BC, BCS,GR

    I.Drupa

    ?

    Jūrmala, LAT

    Latvijas Čempionāts pludmales cīņā

    PC

    V.Kirilovskis

     

    Augusts

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    10- 11.

    Spala, POL

    Zialkowski turnīrs pieaugušajiem

    BCS

    L.Skujiņa

    13- 18.

    Sofija, BUL

    Pasaules Čempionāts junioriem

    BC, BCS,GR

    I.Drupa

    16- 17.

    Turku, FIN

    Starptautiskais turnīrs kadetiem, zēniem

    GR

    V.Solncevs

    20- 25.

    Zrenjanin, SRB

    Pasaules Čempionāts Kadetiem

    BC, BCS, GR

    V.Dzeriņš

     

    Septembris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    09- 11.

    Pērnava, EST

    Starptautisks turnīrs kadetiem, zēniem

    GR

    V.Solncevs

    16- 22.

    Budapešta, BUL

    Pasaules Čempionāts

    BC, BCS, GR

    V.Freidenfelds

    20- 21.

    Rīga, LAT

    BJC Daugmales kauss 2013 (2003.g.dz. un jaunākiem)

    GR

    V.Solncevs

    27-29.

    Daugavpils, LAT

    Starptautiskais Daugavpils cīkstoņu piemiņas turnīrs

    GR

    V.Solncevs

    28- 29.

    Jelgava, LAT

    Jelgavas pilsētas brīvās cīņas atklātās meistarsacīkstes

    BC

    J.Indārs

    Oktobris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    05.

    Daugavpils, LAT

    D-pils meistarsacīkstes

    BC

    G.Platonovs

    11- 13.

    Tapa /EST/

    Starptautisks turnīrs junioriem, kadetiem

    GR

    V.Solncevs

    10- 13.

    Baku, AZE

    Golden Grand Prix fināls

    BC, BCS, GR

    V.Freidenfelds

    18- 19.

    Rīga, LAT

    Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem (1998- 2000.g.dz.)

    BC, BCS, GR

    J.Indārs

    25- 26.

    Rīga, LAT

    18. P. Budovska starpt. piemiņas sacensības

    BC, BCS

    J.Indārs

     

    Novembris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    08- 11.

    Maskava, RUS

    Eiropas nāciju kauss pieaugušajiem

    BC, BCS,GR

    V.Freidenfelds

    08- 09.

    Viljandi, EST

    Baltijas valstu čempionāts un „Viljandi- 2013” starptautisks turnīrs jauniešiem

    BC

    V.Freidenfelds

    08- 10.

    Vantaa, FIN

    Vantaa kauss

    GR

    V.Solncevs

    15- 16.

    Daugavpils, LAT

    D-pils kauss

    BC

    V.Kirilovskis

    22- 24.

    Helsinki, FIN

    Starptautiskais turnīrs „Helsinki Open”

    BC, BC

    I.Drupa

    23- 25.

    Krasņik, POL

    22. Starptautiskās Polijas kausa izcīņa

    BC, BCS

    J.Indārs

    29- 30.

    Liepāja, LAT

    Liepājas Čempionāts

    GR

    V.Solncevs

     

    Decembris

    Datums

    Vieta

    Sacensību nosaukums

    Cīņas veids

    Atbildīgā persona

    01.

    Vīlande, EST

    Martin Kleina Starpt. Turnīrs

    BC

    I.Drupa

    06- 07.

    Šauļi, LTU

    Starptautisks turnīrs kadetiem un junioriem

    GR

    V.Solncevs

    06- 08.

    Kohtla Jarve, EST

    6. Starptautiskais turnīrs „KULDKARU OPEN 2013“

    BC

    A.Šmigarevs

    07- 08.

    Rīga, LAT

    Atklātais Rīgas Čempionāts

    BC, BCS, GR

    J.Indārs

    21- 22.

    Rīga, LAT

    BJC Daugmale Ziemassvētku turnīrs 2004.g. dz. un jaunākiem

    GR

    V.Solncevs

    Pievienot komentāru


    Aizsardzības kods
    Atjaunināt

    Atbalstītāji