Noskaidroti sporta skolas labākie sportisti 2011/2012. mācību gadā

Datums: Ceturtdiena, 03 janvāris 2013 07:51 Autors: Laura
Kategorija: Brīvā Cīņa

  • Pievienot komentāru
  • 21. decembrī, Boulinga klubā "Mēness", notika K. Kundziņa cīņas sporta skolas laureāts, kurā tika apbalvoti sporta skolas labākie sportisti, ņemot vērā uzrādītos rezultātus 2011./ 2012. mācību gadā. Pēc speciāli izstrādātas punktu sistēmas tika vērtēti sportistu uzrādītie rezultāti gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensībās, kā arī Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātos.

    Uz laureātu bija sapulcējušies gan sporta skolas treneri, gan audzēkņu vecāki. Balvas jaunajiem sportistiem pasniedza, K. Kundziņa CSS direktore Inga Freidenfelde, kā arī Londonas olimpisko spēļu dalībnieks Armands Zvirbulis un viņa treneris Visvaldis Freidenfelds.

    Kad balvas bija pasniegtas, visus klātesošos gaidīja atspirdzinoši dzērieni un picas, kā arī 4 boulinga celiņi, kuros jaunie censoņi un treneri varēja savā starpā sacensties 3 stundu garumā.

     

    2011/2012 sacensību kopvērtējums brīvajā cīņā!

    Zēni, jaunākā grupa (2001. g dzimuši un jaunāki)


    1. Viljams Lutkevics 82 punkti (treneris Ivars Drupa)

    2. Nikolajs Kovaļčuks 46 punkti (Treneri J. Indārs, D. Mihailovs

    3. Gabriels Šūpulnieks 31 punkts (treneris A. Vasiļjevs)

    Zēni, vecākā grupa (1998. - 2000. g dzimuši)


    1. Ivars Samušonoks 73 punkti (treneris Ivars Drupa)

    2. Valts Lutkevics 48 punkti (treneris Ivars Drupa)

    3. Ričards Hercens 40 punkti (treneris Ivars Drupa)

    Kadeti (1995. - 1997. g. dzimuši)


    1. Vadims Andrejevs 106 punkti (treneris V. Kirilovskis)

    2. Eduards Frolovs 103 punkti (treneris V. Dzeriņš)

    3. Ņikita Solovjovs 76 punkti (treneris V. Dzeriņš)

    Juniori (1992.- 1994. g. dzimuši)


    1. Andris Ruhle 232 punkti (treneris Ivars Drupa)

    2. Ričards Avakovs 163 punkti (treneris A. Šmigarevs)

    3. Edgars Spuriņš  90 punkti (treneris Ivars Drupa)

    Pieaugušie

    1. Antans Azarevičs 59 punkti (treneris A. Šmigarevs)

    2. Rihards Putniņš 56 punkti (treneris T. Putniņš)

    3. Venjamins Žukovs 56 punkti (treneris V. Kirilovskis)

    Meitenes


    1. Iveta Jerohina 134 punkti (trenere L. Skujiņa)

    2. Viktorija Lukjaņeca 48 punkti (trenere L.Skujiņa

    3. Ramona Ļucāne 40 punkti (trenere L.Skujiņa)



    Pievienot komentāru


    Aizsardzības kods
    Atjaunināt

    Atbalstītāji