18. starptautiskās PAULA BUDOVSKA PIEMIŅAS SACENSĪBAS brīvajā cīņā!

Datums: Svētdiena, 28 oktobris 2012 16:46 Autors: Laura

• Komentāri (3)
  • 26.-27. oktobrī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisinājās 18. starptautiskās Paula Budovska piemiņas sacensības brīvajā cīņā. Turnīrā piedalījās ap 300 sportistu, to skaitā 61 sportists no K. Kundziņa cīņas skolas. Kopumā tika pārstāvētas 29 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.

9 kategorijās, dažādās vecuma grupās, mūsu sportistiem izdevās izcīnīt medaļas.

2002.gadā dzimušie un jaunāki:

Svaru kategorijā līdz 30kg, 19 sportistu konkurencē, 3. vietu izcīnīja Nikolajs Kovaļčuks. Par sacensību uzvarētāju, šajā kategorijā, kļuva Kuldkaru (Igaunija) komandas pārstāvis Kirils Skillers.

1999. - 2001. gadā dzimušie:

Svara kategorijā līdz 34kg, 16 dalībnieku konkurencē, Domeniks Cibulis izcīnīja 3. vietu. Par sacensību uzvarētāju kļuva Judins Artemijs no Jelgavas novada.

Svara kategorijā līdz 56kg, sudraba medaļu izcīnīja Ivars Samušonoks, kurš finālā atzina Kirila Drobota (Klaipēda) pārākumu.

Svara kategorijā virs 56kg, 14 sportistu konkurencē, par sacensību uzvarētāju kļuva, mūsu sporta skolas pārstāvis, Aleksandrs Timčenko!

1996. -1998. gadā dzimušie:

Svara kategorijā līdz 69kg, uzvarot 4 cīņās, 2. vietu izcīnīja Ņikita Solovjovs, kurš finālā piekāpās Eiropas čempionāta 5.vietas ieguvējam Albertam Jurčenko (Sporta klubs "Milons"). Cits mūsu sporta skolas audzēknis, Reinards Andžāns, uzvarot 3. cīņās, nespēja pakāpties augstāk par 5. vietu.

1995. gadā dzimušie un vecāki:

Svara kategorijā līdz 60kg, Eduards Frolovs izcīnija 2. vietu, 11 sportistu konkurencē, finālā piekāpjoties Krievijas sportistam Jadigaram Agamalievam (Černahovska).

Svara kategorijā līdz 84kg, 16 sportistu konkurencē, Ervīns Bokmanis izcīnīja 3. vietu. Pusfinālā Ervīns zaudēja turnīra uzvarētājam Jevgēņijam Soltrukam no Igaunijas (Kuldkaru).

Svara kategorijā līdz 96kg startēja 7 sportisti. 3. vietu izcīnija Viktors Cvetkovs, par sacensību uzvarētāju kļuva Jānis Kogutičs no sporta kluba "Milons".

Smagajā svarā līdz 120kg, 7 sportistu konkurencē, 2. vietu izcīnīja Jorenss Jakāns, kurš finālā piekāpās Baltkrievijas cīkstonim Aleksejam Nikolajevam.

K.KUNDZIŅA CĪŅAS SPORTA SKOLA SVEIC VISUS SACENSĪBU UZVARĒTĀJUS UN MEDAĻNIEKUS, UN NOVĒL VEIKSMI UN UZVARAS NĀKAMAJOS STARTOS!

komentāri

0 #3 Labdien 2012-11-15 07:53
    :-) Veiksmi Jums!!!

+1 #2 Laura 2012-11-14 14:20
    Centīsimies darīt tā, lai nākotnē viss būtu... ;-)

+1 #1 Labdien 2012-10-31 12:36
    :-? Vai foto un video atkal ne bus?